Biuro rachunkowe Damax oferuje usługi księgowe również dla klientów z Włocławka. Podobnie jak w głównej siedzibie naszej firmy, klienci z Włocławka mogą liczyć na pełną obsługę księgowości i szereg dodatkowych usług, takich jak pomoc w rejestracji działalności gospodarczej czy reprezentacja w załatwianiu spraw urzędowych. Dzięki temu mogą skupić się na swojej działalności i nie tracić czasu na żmudne procedury.

Księgowa

Zatrudnienie księgowej lub zlecenie księgowości firmie zewnętrznej to doskonały sposób na ułatwienie sobie pracy. Szczególnie osoby rozpoczynające własna działalność często gubią się w dokumentach, fakturach i przepisach. Pomagamy naszym klientom odnaleźć się w przepisach podatkowych i dokładamy wszelkich starań, by nie musieli przejmować się terminami rozliczeń i obliczaniem należnych kwot. Zapewniamy także pomoc przy rozliczaniu zwrotów podatków i wszelkich możliwych odliczeń.

Zatrudnienie księgowej na pełen etat jest dobrym pomysłem, choć sprawdza się przede wszystkim w większych firmach. Spółki cywilne i niewielkie przedsiębiorstwa chętnie korzystają z usług biur rachunkowych, takich jak Damax. Pozwala to na korzystanie z profesjonalnej księgowości w przystępnej cenie.

Biuro podatkowe

Podatki, podatki, podatki – opłaty i daniny są zmorą każdego przedsiębiorcy. W biurze podatkowym nie sprawimy, że znikną – za to pomożemy znaleźć ulgi, z których można skorzystać i możliwości odliczenia poniesionych kosztów.

Współpraca z nami jest bardzo prosta – podpisujemy umowę i ustalamy zakres usług, jakie świadczymy dla danej firmy. Oferujemy zarówno podstawową obsługę księgową, jak i dodatkowe usługi, takie jak wspomniana reprezentacja w sprawach urzędowych. Oprócz tego można zlecić nam takie zadania, jak ewidencjonowanie czasu pracy i urlopów.

Działalność biura rachunkowego polega więc na pełnej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej. Pozwala to na optymalne zarządzanie finansami firmy, a w wielu sytuacjach także na znaczne oszczędności wynikające ze skorzystania z przysługujących ulg. Zawsze staramy się wybierać możliwości jak najkorzystniejsze dla klientów. Zaufało nam już wiele firm i spółek cywilnych – zacznij współpracę z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów!