Prowadzenie każdej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością wypełniania mnóstwa papierów i płacenia różnego rodzaju składek. Wielu przedsiębiorców zatrudnia księgową lub zleca obsługę rachunków i płatności zewnętrznej firmie prowadzącej księgowość.

Oferujemy nie tylko obsługę księgową, kadrową i płacową, ale też rozliczenie z ZUS-em. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziesz na bieżąco ze składkami. Staramy się także dobierać sposób rozliczenia, by był jak najkorzystniejszy dla przedsiębiorcy.

Rozliczenia z ZUS-em kojarzą się z wieloma godzinami spędzonymi w urzędzie, wędrówkami między poszczególnymi biurami i skomplikowanymi procedurami. Na szczęście można skorzystać z możliwości upoważnienia księgowej do wykonywania tych czynności, dzięki czemu przedsiębiorca może zająć się innymi kluczowymi dla firmy sprawami.

ZUS, księgowość i kadry – wszystko w jednym miejscu

Powierzając nam opiekę nad finansami możesz odetchnąć od spraw urzędowych, ale zakres naszej działalności jest o wiele szerszy. Poza rozliczeniami z ZUS-em oferujemy pomoc w ewidencjonowaniu czasu pracy i urlopów pracowników, nadgodzin i wszelkich kosztów związanych z zatrudnieniem. Dodatkowo pomagamy w prowadzeniu ewidencji przychodów i rozchodów, porządkowaniu faktur i rozliczaniu kosztów prowadzenia działalności. Staramy się też szukać możliwych oszczędności, takich jak odliczenia od podatku dochodowego czy korzystniejsze formy rozliczania składek na ZUS.

Współpracujemy w wieloma firmami z Lipna i okolic. W ciągu naszej wieloletniej działalności mieliśmy do czynienia z klientami pracującymi w najróżniejszych branżach. Dzięki temu jesteśmy niemal pewni, że nie zaskoczy nas żadna sytuacja, a na każde niespodziewane zdarzenie będziemy w stanie zareagować szybko i skutecznie. Dbamy o to, by dotrzymywać wszystkich ważnych terminów i zawsze staramy się dać naszym Klientom odpowiednio dużo czasu na zebranie niezbędnych dokumentów.

Jeżeli jesteś z Lipna lub okolic i poszukujesz biura rachunkowego, które zajmie się Twoją księgowością i obsługą ZUS, to zapraszamy do współpracy. Dołącz do nas i odetchnij od faktur!